Zobrazit větší

Eventide H9000

840694001163

A114:263287 (pro objednávky)

Nové

Multi-kanálový signálový procesor, který nabízí 8-násobně větší výkon než jeho předchůdce, model H8000, kompletní ovládací panel na...

Více informací:

Výrobce: Eventide

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 173 990 Kč

Více informací:

Eventide H9000 - Multiefektové procesory, Reverb, Delay - Net Obchodak .cz

Eventide H9000

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: Červená


Multi-kanálový signálový procesor, který nabízí 8-násobně větší výkon než jeho předchůdce, model H8000, kompletní ovládací panel na přední straně a širokou škálu vstupů a výstupů, jakož i možnost fungování v síti. Je vybaven 4 čtyř-jádrovými procesory ARM, které slouží jako 16 DSP, a poskytuje 8 křišťálově čistých kanálů s analogovými audio vstupy a výstupy, jakož i konektivitu přes AES/EBU, ADAT a 16 USB audio kanálů. Nabízí také volitelné připojení k zvukovým sítím MADI, Dante, Ravenna a dalším. Tento multi-kanálový procesní výkon z něj dělá vhodnou platformu pro zpracování prostorového zvuku a zpracování více zvukových skladeb současně. Kromě toho nabízí toto zařízení koncept FX řetězců, který umožňuje uživatelům připojit libovolnou sadu čtyř efektů s flexibilním směrováním. FX řetězce mohou být vytvořeny tak, aby fungovaly jako hlasový kanál, kytarový \'\'pedal board\'\', modulární synth s efekty atd. Aplikace pro dálkové ovládání jednotky – emote – je k dispozici jako samostatná aplikace pro Mac a PC a jako plug-in pro ProTools, AU a VST. Tento model je možné ovládat pomocí ovládacích prvků na předním panelu a pomocí aplikace emote v podobě softwaru nebo DAW plug-inu.

Kategorie zboží: PA | Efekty a signálové procesory | Multiefektové procesory, Reverb, Delay


Potřebujete další informace ke zboží Eventide H9000 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

13 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz