Zobrazit větší

Tester tranzistorů Tektronix DMM7512

4053199910113

A107:1880094 (pro objednávky)

Nové

Přístroj DMM7512 Dual Channel 7½místný multimetr kombinuje dva plně funkční, velmi přesné přístroje s vysokou zatížitelností v kompaktním...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 31 dnů od objednávky.Cena: 184 956 Kč

Více informací:

Tester tranzistorů Tektronix DMM7512 - Multimetry - Net Obchodak .cz

Tester tranzistorů Tektronix DMM7512


Přístroj DMM7512 Dual Channel 7½místný multimetr kombinuje dva plně funkční, velmi přesné přístroje s vysokou zatížitelností v kompaktním 1U formátu. Každý digitální multimetr má identickou funkčnost a oba jsou zcela nezávislé. Digitální multimetry mají široké spektrum funkcí, včetně napětí digitalizace, aktuální digitalizace a měření teploty s odporovým teplotním čidlem (RTDs), termistorem a termočlánkem. Dva velmi přesné 7½místné digitální mutimetry v 1U fromátu·minimalizovaný prostor na racku·Zjistěte průběhy vln a identifikujte přechodné jevy se dvěma 1 MS/s 18bitovými enkodéry·Uložte si až 27,5 milionů naměřených hodnot s časovou značkou·Základní roční přesnost stejnosměrného napětí 14 ppm·Citlivost 10 nV, 0,1 μΩ a 1 pA pro výrobu s vysokým rozlišením nízkoúrovňového měření jako např. měření spánkových proudů u přenosných zařízení·Velmi přesná, nízkoohmová měření s kompenzací posunu, 4vodičové měření a ochrana proti chodu nasucho·Snížíte roční náklady s dvouletým kalibračním intervalem 4x testovací kabely · 2x LAN kabel, 40 cm · 1x stíněný křížený kabel s konektorem RJ-45, 1,5 m · 1x zelený a žlutý zemnicí kabel, 3,0 m · 1U Pipe Mount Kit · Bezpečnostní list · Informační list · Návod k obsluze.

Kategorie zboží: Nářadí | Měřicí technika | Multimetry


Potřebujete další informace ke zboží Tester tranzistorů Tektronix DMM7512 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz