Zobrazit větší

F.A.Uebel Bass - Clarinet Emperior

4038827266985

A149:HN172454 (pro objednávky)

NovéDostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 268 090 Kč

Více informací:

F.A.Uebel Bass - Clarinet Emperior - Ostatní klarinety - Net Obchodak .cz

F.A.Uebel Bass - Clarinet Emperior


​y se Friedrich Arthur Uebel po smrti svého mistra Oskara Oehlera rozhodl pokračovat ve výrobě řemeslně špičkově zpracovaných klarinetů pod svým vlastním jménem. Nástroje této značky v sobě kombinují úctu k tradičnímu řemeslu, kvalitní komponenty a moderní výrobní technologie. Nová řada výrobků používá francouzský hmatový, tzv. Boehmův, systém, který je ve světě nejrozšířenějším.​e vysoce kvalitní nástroj ze speciálně vybraného grenadilového dřeva s postříbřenými mechanikami a ozvučnicí, rozsahem až po hluboké C, dvěma zvedáky Es/As a nastavitelnou opěrkou pro palec s úchytem popruhu. Balení dále obsahuje hubičku, plátky Vandoren, ligaturu Rovner a pevné pouzdro.

Kategorie zboží: Dechy | Klarinety | Ostatní klarinety


Potřebujete další informace ke zboží F.A.Uebel Bass - Clarinet Emperior ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

25 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz