Zobrazit větší

Raymarine RA3048SHD

A114:272892 (pro objednávky)

Nové

Otevření prostoru se Super HD Digital technology je více než jen další krok v radarovém vývoji, je to obrovský skok do budoucnosti námořní...

Více informací:

Výrobce: Raymarine

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 203 990 Kč

Více informací:

Raymarine RA3048SHD - Radary - Net Obchodak .cz

Raymarine RA3048SHD

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: Žlutá


Otevření prostoru se Super HD Digital technology je více než jen další krok v radarovém vývoji, je to obrovský skok do budoucnosti námořní radarové technologie. Spojením 48 \'\'antény Open Array a 12kW Super HD Digital radaru RA3048SHD je ideální volbou pro velké sportovní čluny, rybolov, motorové lodě, jachty a velké plachetnice náročných na absolutně nejlepší radarové výkonnosti a technologie. Exkluzivní technologie Raymarine Super HD Digital přináší výkon a efektivitu zpracování digitálního signálu na mořském radaru. Využití vysokorychlostního zpracování dat, exkluzivní Super HD digitální algoritmy dávají dokonalé výsledky - překvapivě jasné radarové snímky s nepřekonatelnou cílovou separací a živý přenos, který prakticky eliminuje hluk, nepořádek a falešné odrazy. Digitální zpracování s vysokým rozlišením poskytuje radarový obraz, který nelze srovnávat s podobnými analogovými nebo digitálními radarovými systémy a přináší úroveň výkonu, která soupeří se systémy s více než dvojnásobnou fyzickou velikostí a výkonem - díky Open Array RA3048SHD se základem 12kW Super HD digitální antény, 48 \'\'otevřené antény, VCM100 napěťového konvertoru, 15-metrového digitálního propojovacího kabelu, montážního hardwaru, šablon a instrukcí, jakož i síti SeaTalkhs, kompatibilní s navigačními systémy Raymarine E-Series a G-Series. Vlastnosti: Exkluzivní technologie Raymarine Super HD s digitálním radarem, technologie Super HD Digital přináší dvojnásobný výkon běžných radarových systémů. Dramaticky zlepšuje detekci malých cílů tak, že prakticky eliminuje všechny šumy. Super HD Digital snižuje efektivní šířku vodorovného paprsku a dosahuje cílové rozlišení mnohem většího radarového pole, adaptivní digitální přijímač se díky rychlému procesoru výrazně pružnější automaticky přizpůsobuje měnícím se okolním podmínkám na moři, poskytuje 256 barevných cílových úrovní, disponuje možností duálního rozsahu, tenkým propojovacím kabelem, dodává se s dálkovým připojením, VCM100 měničem napětí modulu na 12 nebo 24 V. Napětí: 10,7-32 V pro systémy 12V, 24V. Spotřeba energie: 46W, pohotovostní režim 9.2W. Rozsah provozní teploty -10°C až + 55°C, rozsah nepracovních teplot -20°C až + 70°C. Hydroizolační standard IPX6. Hmotnost produktu podstavce: 29,5 kg.

Kategorie zboží: Elektro | Radary


Potřebujete další informace ke zboží Raymarine RA3048SHD ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz