Sedací souprava Adam 3+1+1 bez rozkladu - PYKA

A16:1255 (pro objednávky)

Nové

Elegantní kožená sedací souprava, která svým vzhledem a provedením zaručuje luxus a pohodlí. Tato stylová kožená sedačka je vyrobená z...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 60 dnů od objednávky.

Cena: 39 258 Kč

Více informací:

Sedací souprava Adam 3+1+1 bez rozkladu - PYKA - Sedací soupravy - Net Obchodak .cz

Sedací souprava Adam 3+1+1 bez rozkladu - PYKA


Elegantní kožená sedací souprava, která svým vzhledem a provedením zaručuje luxus a pohodlí. Tato stylová kožená sedačka je vyrobená z nejkvalitnější pravé kůže s širokým výběrem barev.  Nohy jsou vyrobeny z masivního dubového dřeva s výběrem moření. Sedací souprava je vyrobená z dubového masivu, který zaručuje její dlouhou životnost. Kožený nábytek je nutné čistit pouze z;a pomocí speciálních prostředků na čištění a konzervaci přírodních kůží, dřevo suchým měkkým hadříkem, je možné též používat prostředky na konzervaci a ochranu dřeva neobsahující silikon. Upozorňujeme, že u této sedací soupravy budeme požadovat zálohu ve výši 20% nebo platbu předem.Tuto sedací soupravu nabízíme v několika barevných variantách, viz vzorník níže. Tuto sestavu lze objednat také s rozkládacím trojsedem. Jednotlivé prvky lze objednat také samostatně. ROZMĚRYtřísed - š.190 cm/ hl.90 cm/ v.95 cmkřeslo - š.90 cmú hl.90 cm/ v.95 cm Kůže, ve kterých je možno objednat tuto sedací soupravu, jsou přírodní kůže a hrubosti 0,9-1,1 mm v provedení matu nebo  v lesku. Jedná se buď o jednabarevné hladké kůže, tzv. Madras, které se běžně používají v nábytkářství. Jsou barveny jedním pigmentem a chráněny proti opotřebení a poškození speciálním impregnačním lakem. Kůže je potřeba ošetřovat pouze k tomu určenými prostředky.Vybraný vzorek kůže Vám rádi zašleme poštou zdarma, pro jasnou představu odstínu. Prosím kontaktujte naše operátorky.  

Kategorie zboží: Dům a zahrada | Nábytek | Sedací soupravy


Potřebujete další informace k Sedací souprava Adam 3+1+1 bez rozkladu - PYKA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: