Kožená sedací souprava Roma 3+2+1 rozkládací - PYKA

A16:1296 (pro objednávky)

Nové

Luxusní  kožená sedací souprava potažená pravou hovězí kůží. Sedací souprava se skládá z trojsedu, dvojsedu a křesla. Trojsed je...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 42 dnů od objednávky.

Cena: 39 600 Kč

Více informací:

Kožená sedací souprava Roma 3+2+1 rozkládací - PYKA - Sedací soupravy - Net Obchodak .cz

Kožená sedací souprava Roma 3+2+1 rozkládací - PYKA


Luxusní  kožená sedací souprava potažená pravou hovězí kůží. Sedací souprava se skládá z trojsedu, dvojsedu a křesla. Trojsed je rozkládací pomocí výsuvného vozíku (v nabídce také varianta  bez rozkladu). Můžete vybírat z různých barevných provedení kůže i dřeva. Celá kostra sedací soupravy je vyrobena z dubového masivu, který zaručuje její dlouhou životnost. Vyplněna je bonellovými pružinami. Cena zboží je bez vyobrazených dekorací a doplňků. Upozorňujeme, že u této sedací soupravy budeme požadovat zálohu ve výši 20% nebo platbu předem.Rozměry produktu:Trojsed: šířka 195 cm x výška 93 cm x hloubka 95 cm   Dvojsed: šířka 140 cm x výška 93 cm x hloubka 95 cm   Křeslo: šířka 95 cm x výška 93 cm/výška sedu 43,5 cm x hloubka 95 cm/hl.sedu 55 cm Kůže, ve kterých je možno objednat tuto sedací soupravu, jsou přírodní kůže a hrubosti 0,9-1,1 mm v provedení matu nebo  v lesku. Jedná se buď o jednabarevné hladké kůže, tzv. Madras, které se běžně používají v nábytkářství. Jsou barveny jedním pigmentem a chráněny proti opotřebení a poškození speciálním impregnačním lakem. Kůže je potřeba ošetřovat pouze k tomu určenými prostředky.Pokud si nejste jisti barvou Vámi vybrané kůže ze vzorníku, kontaktujte naše operátorky a pokud to bude možné, zašleme Vám vzorek kůže poštou.

Kategorie zboží: Dům a zahrada | Nábytek | Sedací soupravy


Potřebujete další informace k Kožená sedací souprava Roma 3+2+1 rozkládací - PYKA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: