Kožená sedací souprava Alaska III. 3r+2+1 - PYKA

A16:9304 (pro objednávky)

Nové

Luxusní a moderní kožená sedací souprava potažená pravou hovězí kůží. Sedací souprava se skládá z rozkládacího trojsedu, dvojsedu a...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 60 dnů od objednávky.

Cena: 48 043 Kč

Více informací:

Kožená sedací souprava Alaska III. 3r+2+1 - PYKA - Sedací soupravy - Net Obchodak .cz

Kožená sedací souprava Alaska III. 3r+2+1 - PYKA


Luxusní a moderní kožená sedací souprava potažená pravou hovězí kůží. Sedací souprava se skládá z rozkládacího trojsedu, dvojsedu a křesla. Můžete vybírat z různých barevných provedení kůže (v případě kombinace kůží nám prosím napište poznámku k objednávce). Nožky jsou kovové. Celá kostra sedací soupravy je vyrobena z dubového masivu, který zaručuje její dlouhou životnost. Vyplněna je vlnitými a bonellovými pružinami. Sedací a opěrné části jsou vyplněny silikonovými kuličkami, které zaručují měkkost a jsou velmi příjemné. Trojsed je rozkládací a vhodný k příležitostnému spaní. Tuto luxusní sedací soupravu doporučujeme do všech moderních interiérů. V případě Vašeho zájmu pouze o některou z komponent sedací soupravy, nás, prosím, kontaktujte, jednotlivé prvky lze objednat také samostatně. Cena zboží je bez vyobrazených dekorací a doplňků. V případě Vašeho zájmu o taburet nebo konferenční stolek, které jsou vyobrazeny na obrázku, nás, prosím, kontaktujte ohledně bližších informací.  Upozorňujeme, že u této sedací soupravy budeme požadovat zálohu ve výši 20% nebo platbu předem. Rozměry produktu:Trojsed:      šířka 223cm x výška 94cm x hloubka 105 cm    Dvojsed:     šířka 165cm x výška 90cm x hloubka 90 cmKřeslo:        šířka 113cm x výška 90cm x hloubka 90 cm Kůže, ve kterých je možno objednat tuto sedací soupravu, jsou přírodní kůže a hrubosti 0,9-1,1 mm v provedení matu nebo  v lesku. Jedná se buď o jednabarevné hladké kůže, tzv. Madras, které se běžně používají v nábytkářství. Jsou barveny jedním pigmentem a chráněny proti opotřebení a poškození speciálním impregnačním lakem. Kůže je potřeba ošetřovat pouze k tomu určenými prostředky.Vybraný vzorek kůže Vám rádi zašleme poštou zdarma, pro jasnou představu odstínu. Prosím kontaktujte naše operátorky.

Kategorie zboží: Dům a zahrada | Nábytek | Sedací soupravy


Potřebujete další informace k Kožená sedací souprava Alaska III. 3r+2+1 - PYKA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: