Kožená sedací souprava Chesterfield 3+2+1 - PYKA

A16:9305 (pro objednávky)

Nové

Luxusní klasická kožená sedací souprava potažená pravou hovězí kůží. Sedací souprava se skládá z rozkládacího trojsedu, dvojsedu a...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 60 dnů od objednávky.

Cena: 69 990 Kč

Více informací:

Kožená sedací souprava Chesterfield 3+2+1 - PYKA - Sedací soupravy - Net Obchodak .cz

Kožená sedací souprava Chesterfield 3+2+1 - PYKA


Luxusní klasická kožená sedací souprava potažená pravou hovězí kůží. Sedací souprava se skládá z rozkládacího trojsedu, dvojsedu a křesla. Můžete vybírat z různých barevných provedení kůže. Také je možné si zvolit barvu moření dřeva nožek.  Trojsed je rozkladácí a jednoduchým rozkladem vznikne lůžko vhodné k příležitosnému spaní (rozklad pomocí tzv. vozíku). Celá kostra sedací soupravy je vyrobena z dubového masivu, který zaručuje její dlouhou životnost. Vyplněna je bonellovými pružinami. Tato luxusní sedací souprava bude okrasou Vašeho obývacího pokoje, vhodná je i jako solitéra do reprezentačních prostor, proto ji v případě Vašeho zájmu nabízíme i jednotlivě: možno objednat zvlášť dvojsed, trojsed nebo křeslo. Cena zboží je bez vyobrazených dekorací a doplňků. Upozorňujeme, že u této sedací soupravy budeme požadovat zálohu ve výši 20% nebo platbu předem.  V případě zájmu je možné prošívání krystalky Swarovského (kontaktujte nás pro bližší informace).  Rozměry produktu:Trojsed:     šířka 210cm x výška 70cm x hloubka 90 cm    Dvojsed:    šířka 175cm x výška 72cm x hloubka 90 cmKřeslo:       šířka 115cm x výška 70cm x hloubka 90 cmVýška produktu od podlahy po sezení je 48 cmVýška produktu od podlahy po horní část opěradla je 72 cmRozměr po rozložení: 210 x 120 x 190 cm Kůže, ve kterých je možno objednat tuto sedací soupravu, jsou přírodní kůže a hrubosti 0,9-1,1 mm v provedení matu nebo  v lesku. Jedná se buď o jednabarevné hladké kůže, tzv. Madras, které se běžně používají v nábytkářství. Jsou barveny jedním pigmentem a chráněny proti opotřebení a poškození speciálním impregnačním lakem. Kůže je potřeba ošetřovat pouze k tomu určenými prostředky.Vybraný vzorek kůže Vám rádi zašleme poštou zdarma, pro jasnou představu odstínu. Prosím kontaktujte naše operátorky.

Kategorie zboží: Dům a zahrada | Nábytek | Sedací soupravy


Potřebujete další informace k Kožená sedací souprava Chesterfield 3+2+1 - PYKA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: