Kožená sedací souprava Jupiter 3r+2+1 - PYKA

A16:9306 (pro objednávky)

Nové

Luxusní moderní kožená sedací souprava potažená pravou hovězí kůží. Tato pohodlná sedací souprava se skládá z rozkládacího trojsedu,...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 60 dnů od objednávky.

Cena: 54 773 Kč

Více informací:

Kožená sedací souprava Jupiter 3r+2+1 - PYKA - Sedací soupravy - Net Obchodak .cz

Kožená sedací souprava Jupiter 3r+2+1 - PYKA


Luxusní moderní kožená sedací souprava potažená pravou hovězí kůží. Tato pohodlná sedací souprava se skládá z rozkládacího trojsedu, dvojsedu a křesla. Trojsed je rozkládací a vhodný k příležitostnému spaní (je možná také verze bez rozkladu). Můžete vybírat z různých barevných provedení kůže. Celá kostra sedací soupravy je vyrobena z dubového masivu, který zaručuje její dlouhou životnost. Vyplněna je bonellovými pružinami. Tuto sedací soupravu klasického vzhledu doporučujeme do každého moderního obývacího pokoje. Cena zboží je bez vyobrazených dekorací a doplňků. V případě Vašeho zájmu pouze o některou z komponent sedací soupravy, nás, prosím, kontaktujte. Upozorňujeme, že u této sedací soupravy budeme požadovat zálohu ve výši 20% nebo platbu předem.Rozměry produktu:Trojsed:     šířka 215cm x výška 88cm x hloubka 95 cm    Dvojsed:    šířka 180cm x výška 88cm x hloubka 95 cmKřeslo:      šířka 124cm x výška 88cm x hloubka 95 cm Kůže, ve kterých je možno objednat tuto sedací soupravu, jsou přírodní kůže a hrubosti 0,9-1,1 mm v provedení matu nebo  v lesku. Jedná se buď o jednabarevné hladké kůže, tzv. Madras, které se běžně používají v nábytkářství. Jsou barveny jedním pigmentem a chráněny proti opotřebení a poškození speciálním impregnačním lakem. Kůže je potřeba ošetřovat pouze k tomu určenými prostředky. Pokud si nejste jisti barvou Vámi vybrané kůže ze vzorníku, kontaktujte naše operátorky a pokud to bude možné, zašleme Vám vzorek kůže zdarma poštou.

Kategorie zboží: Dům a zahrada | Nábytek | Sedací soupravy


Potřebujete další informace k Kožená sedací souprava Jupiter 3r+2+1 - PYKA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: