Kožená sedací souprava rohová Enzo - PYKA

A16:11089 (pro objednávky)

Nové

Luxusní rohová kožená sedací souprava potažená pravou hovězí kůží. Můžete vybírat z různých barevných provedení kůže. Sedací...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 60 dnů od objednávky.

Cena: 58 529 Kč

Více informací:

Kožená sedací souprava rohová Enzo - PYKA - Sedací soupravy - Net Obchodak .cz

Kožená sedací souprava rohová Enzo - PYKA


Luxusní rohová kožená sedací souprava potažená pravou hovězí kůží. Můžete vybírat z různých barevných provedení kůže. Sedací souprava je rozkládací, vhodná pro příležitosné spaní. Celá kostra sedací soupravy je vyrobena z dubového masivu, který zaručuje její dlouhou životnost. Vyplněna je bonellovými pružinami a vysoce elastickou HR pěnou. Souprava je vybavena dvěma nastavitelnými opěrkami hlavy a dvěma taburetky, které jsou prakticky uloženy po stranách (viz fotografie) a lze je snadno vytáhnout pro návštěvy nebo jako podnožky. Polštáře jsou k sedací soupravě upevněny suchými zipy. Sedací soupravu můžete objednávat v pravém nebo levém provedení (na úvodním obrázku je levá varianta). Upozorňujeme, že u této sedací soupravy budeme požadovat zálohu ve výši 20% nebo platbu předem. Je možné se domluvit i na individuálním provedení v případě zájmu. Rozměry produktu:Celkový rozměr: 316 x 250 cmHloubka sedáku: 70 cmCelková hloubka: 93 cmVýška produktu opěrky hlavy: 90-110 cmPo rozložení: 120 x 190 cm Kůže, ve kterých je možno objednat tuto sedací soupravu, jsou přírodní kůže a hrubosti 0,9-1,1 mm v provedení matu nebo  v lesku. Jedná se buď o jednabarevné hladké kůže, tzv. Madras, které se běžně používají v nábytkářství. Jsou barveny jedním pigmentem a chráněny proti opotřebení a poškození speciálním impregnačním lakem. Kůže je potřeba ošetřovat pouze k tomu určenými prostředky.Pokud si nejste jisti barvou Vámi vybrané kůže ze vzorníku, kontaktujte naše operátorky a pokud to bude možné, zašleme Vám vzorek kůže poštou.

Kategorie zboží: Dům a zahrada | Nábytek | Sedací soupravy


Potřebujete další informace k Kožená sedací souprava rohová Enzo - PYKA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: