Kožená sedací souprava Cheverny 3n+2+1 - PYKA

A16:11155 (pro objednávky)

Nové

Luxusní kožená sedací souprava potažená pravou hovězí kůží. Sedací souprava se skládá z trojsedu, dvojsedu a křesla. Trojsed není...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 60 dnů od objednávky.

Cena: 66 757 Kč

Více informací:

Kožená sedací souprava Cheverny 3n+2+1 - PYKA - Sedací soupravy - Net Obchodak .cz

Kožená sedací souprava Cheverny 3n+2+1 - PYKA


Luxusní kožená sedací souprava potažená pravou hovězí kůží. Sedací souprava se skládá z trojsedu, dvojsedu a křesla. Trojsed není rozkládací. Můžete vybírat z různých barevných provedení kůže i dřeva. Celá kostra sedací soupravy je vyrobena z dubového masivu, který zaručuje její dlouhou životnost. Vyplněna je bonellovými pružinami. Cena zboží je bez vyobrazených dekorací a doplňků. Jednotlivé prvky lze zakoupit také samostatně.  Upozorňujeme, že u této sedací soupravy budeme požadovat zálohu ve výši 20% nebo platbu předem. Rozměry produktu:Trojsed: šířka 208 cm x výška 96 cm x hloubka 100 cm   Dvojsed: šířka 152 cm x výška 96 cm x hloubka 100 cmKřeslo:  šířka 97 cm x výška 96 cm x hloubka 100 cm Kůže, ve kterých je možno objednat tuto sedací soupravu, jsou přírodní kůže a hrubosti 0,9-1,1 mm v provedení matu nebo  v lesku. Jedná se buď o jednabarevné hladké kůže, tzv. Madras, které se běžně používají v nábytkářství. Jsou barveny jedním pigmentem a chráněny proti opotřebení a poškození speciálním impregnačním lakem. Kůže je potřeba ošetřovat pouze k tomu určenými prostředky.Pokud si nejste jisti barvou Vámi vybrané kůže ze vzorníku, kontaktujte naše operátorky a pokud to bude možné, zašleme Vám vzorek kůže poštou.

Kategorie zboží: Dům a zahrada | Nábytek | Sedací soupravy


Potřebujete další informace k Kožená sedací souprava Cheverny 3n+2+1 - PYKA ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: