Sedací souprava Conacry 3+1+1 rozkládací - FALCO

A16:12238 (pro objednávky)

Nové

Sedací souprava s rozkládacím třísedem a polohovacími opěrkami. Na výplň sedáku je použita kvalitní PUR pěna a vinuté pružiny...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 42 dnů od objednávky.

Cena: 39 405 Kč

Více informací:

Sedací souprava Conacry 3+1+1 rozkládací - FALCO - Sedací soupravy - Net Obchodak .cz

Sedací souprava Conacry 3+1+1 rozkládací - FALCO


Sedací souprava s rozkládacím třísedem a polohovacími opěrkami. Na výplň sedáku je použita kvalitní PUR pěna a vinuté pružiny faliste. Nabízíme k ní velký výběr potahových látek bez příplatku.Za příplatek je možno sedačku vyrobit v kůži. Pokud budete mít o tuto variantu zájem, kontaktujte nás prosím. Na fotografii je sedací souprava vyobrazena v potahové látce Eko modráCena je uvedena z;a sestavu 3+1+1 bez dekorací. Rozměry produktu: Třísed - dl.220cm/hl.107 cm, plocha pro spaní 190x140 cmKřeslo - dl.120/hl.107 cm Tuto sedací soupravu si můžete z;a příplatek objednat také v nové generaci snadno čistitelných látek patřících do kategorie tzv. Easy Clean. Tyto látky vybírejte viz vzorník níže pod názvem Mineva New. Látky s nešpinivou úpravou jsou mezi zákazníky stále oblíbenější. Používají se na veškerý bytový textil, od ubrusů až po potahy nábytku. Nešpinivá úprava samozřejmě neznamená, že látku nelze zašpinit. Odstraňování nečistot je však mnohem snadnější. Nešpinivost materiálů spočívá v povrchové úpravě díky voděodolné, oleofobní nebo hydrofilizační úpravě. Voda nebo třeba i mastnota zůstává na povrchu v malých kapkách, které lze setřepat aniž by se vsákly do vláken tkaniny. Tyto látky jsou zároveň vysoce odolné proti otěru. Otěruvzdornost látek Mineva New je >75000 cyklů Martindale. Složení: 58% PES, 21% PA, 21% ACR.

Kategorie zboží: Dům a zahrada | Nábytek | Sedací soupravy


Potřebujete další informace k Sedací souprava Conacry 3+1+1 rozkládací - FALCO ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: