Sedací souprava Bologna - FALCO

A16:35844 (pro objednávky)

Nové

Luxusní sedací souprava s polohovatelnými opěrkami hlavy a relaxační zónou vdechne Vašemu pokoji osobitou atmosféru a uspokojí i velmi...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 42 dnů od objednávky.

Cena: 66 768 Kč

Více informací:

Sedací souprava Bologna - FALCO - Sedací soupravy - Net Obchodak .cz

Sedací souprava Bologna - FALCO


Luxusní sedací souprava s polohovatelnými opěrkami hlavy a relaxační zónou vdechne Vašemu pokoji osobitou atmosféru a uspokojí i velmi náročné zákazníky.  Na výrobu sedačky jsou použity velmi kvalitní materiály. Kostra je vyrobena z dřevotřísky a masívního dřeva (rám), jádro sedáku pohovky je vyplněno vysokoelastickou HR pěnou, která zajišťuje pohodlí při odpočinku a příjemné posezení s rodinou či přáteli. Pro relaxaci po náročném dni, je sedačka vybavena polohovacími opěrkami hlavy a elektrickým polohováním sedáku a opěrky pro nohy. Díky této výbavě bude se budete cítit příjemně a pohodlně i po těžkém dni. Funkce polohování RELAX je možno z;a příplatek zabudovat i do dalších dílů sedací soupravy. V případě zájmu o tuto funkci, kontaktujte prosím naše oddělení o zákazníky. Rozměry produktu: 325x325 cm, výška 73-100 cm, 1x funkce RELAX a polohovací opěrky jsou v ceně sedací soupravy, ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceněSedací soupravu si můžete z;a příplatek objednat také v kůži, nebo nové generaci snadno čistitelných látek patřících do kategorie tzv. Easy Clean. Látky s nešpinivou úpravou jsou mezi zákazníky stále oblíbenější. Používají se na veškerý bytový textil, od ubrusů až po potahy nábytku. Nešpinivá úprava samozřejmě neznamená, že látku nelze zašpinit. Odstraňování nečistot je však mnohem snadnější. Nešpinivost materiálů spočívá v povrchové úpravě díky voděodolné, oleofobní nebo hydrofilizační úpravě. Voda nebo třeba i mastnota zůstává na povrchu v malých kapkách, které lze setřepat aniž by se vsákly do vláken tkaniny. Tyto látky jsou zároveň vysoce odolné proti otěru. V případě zájmu o některou z variant, nebo zaslání vzorku látek z kolekce Easy Clean, kontaktujte naše oddělení pro zákazníky.

Kategorie zboží: Dům a zahrada | Nábytek | Sedací soupravy


Potřebujete další informace k Sedací souprava Bologna - FALCO ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: