Zobrazit větší

Yamaha YSS 875 EXGP

4957812331739

A114:222429 (pro objednávky)

Nové

Eb alt saxofon pozlacený 24-karátovým zlatem - špička v produkcí Yamaha alt saxofonů. Je to výsledek vývoje nástrojů několika dekád. Při...

Více informací:

Výrobce: Yamaha

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 265 990 Kč

Více informací:

Yamaha YSS 875 EXGP - Soprán saxofony - Net Obchodak .cz

Yamaha YSS 875 EXGP

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: Černá


Eb alt saxofon pozlacený 24-karátovým zlatem - špička v produkcí Yamaha alt saxofonů. Je to výsledek vývoje nástrojů několika dekád. Při vylepšování detailů se podíleli profesionální saxofonisti. Obsahuje ručně vyráběné eso Custom V1, mechanika levého malíčku pro hraní spodních spojů Bb, B, C # a G # je dovedena do dokonalosti. Nástroj se prodává s pevným pouzdrem vhodné na nošení v ruce i na rameni. Součástí je také nákrčník, mazadlo na korek, leštící hadřík, hubice MP AS 4C s ligatury, plátkem i krytkou.

Kategorie zboží: Orchestr | Dechové nástroje | Saxofony | Soprán saxofony


Potřebujete další informace ke zboží Yamaha YSS 875 EXGP ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

28 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz