Zobrazit větší

Tangle teezer Blow-Styling Smoothing Tool Full Size kartáč na vlasy

5060173370558

A46:50109281 (pro objednávky)

Nové

Ráno před odchodem do práce nebo do školy již nadále nemusíte ztrácet cenné minuty nekonečným vysoušením umytých vlasů. Za pomoci kartáče...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 569 Kč

Více informací:

Tangle teezer Blow-Styling Smoothing Tool Full Size kartáč na vlasy - Stylingové přípravky - Net Obchodak .cz

Tangle teezer Blow-Styling Smoothing Tool Full Size kartáč na vlasy


Ráno před odchodem do práce nebo do školy již nadále nemusíte ztrácet cenné minuty nekonečným vysoušením umytých vlasů. Za pomoci kartáče od značky Tangle Teezer budete mít vlasy suché, hebké a rovné během několika málo minut. Svou velikostí s plochou se štětinami 8 × 12 cm se kartáč výborně hodí pro středně dlouhé až dlouhé vlasy. Může se pyšnit speciální technologií štětin spočívající ve vylepšené základně kartáče. Štětiny během rozčesávání umožňují pramínkům hladce klouzat a zároveň se vysoušet bez cuchání, tahání nebo přesušování. Zářivý účes plný objemu Kartáč z vlasů odvádí přebytečnou vodu, čímž výrazně urychluje fénování. Během chvilky se tak dočkáte oslnivého účesu plného objemu a lesku, bez nadbytečného elektrizování nebo třepení konečků. Dokonce ani nemusíte používat žehličku na vlasy, kadeře totiž získají přirozený upravený vzhled pouze z;a pomoci kartáče.

Kategorie zboží: .cz | Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Vlasová kosmetika | Stylingové přípravky


Potřebujete další informace ke zboží Tangle teezer Blow-Styling Smoothing Tool Full Size kartáč na vlasy ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

24 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
NajduZboží.cz