Zobrazit větší

Nuxe Delikátní tělová vůně 100 ml

3264680010125

A46:50100203 (pro objednávky)

Nové

NUXE Delikátní tělová vůně v sobě mísí tóny sladkého pomeranče, Petitgrainu (silice z listů a zelených nezralých plodů citrusovníků),...

Více informací:

Výrobce:

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 699 Kč

Více informací:

Nuxe Delikátní tělová vůně 100 ml - Tělové balzámy - Net Obchodak .cz

Nuxe Delikátní tělová vůně 100 ml


NUXE Delikátní tělová vůně v sobě mísí tóny sladkého pomeranče, Petitgrainu (silice z listů a zelených nezralých plodů citrusovníků), jemné tóny kokosu, květu Tiaré, vůně vanilky a pižma. Jedinečnou výhodou této vůně je její použití na pláži i během slunění, protože není fotosenzibilující. Vůně nemusí navonět jenom vás, můžete ji použít i na oblečení a na vlasy. Pro krásné sny s pocitem léta, můžete vůni nastříkat i na povlečení. Výsledek: Možnost použití na pláži při slunění Příjemně provoněné tělo, vlasy, oblečení Použití: Nastříkejte na celé tělo, oděv či vlasy. Můžete použít také na provonění povlečení.

Kategorie zboží: .cz | Kosmetika a zdraví | Kosmetika | Tělová kosmetika | Tělové balzámy


Potřebujete další informace ke zboží Nuxe Delikátní tělová vůně 100 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz