Zobrazit větší

Yamaha YTS 875 EXGP

4957812540308

A114:222442 (pro objednávky)

Nové

Bb tenor saxofon pozlacený 24-karátovým zlatem - špička v produkcí Yamaha tenor saxofonů. Je to výsledek vývoje nástrojů několika dekád. Při...

Více informací:

Výrobce: Yamaha

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 279 090 Kč

Více informací:

Yamaha YTS 875 EXGP - Tenor saxofony - Net Obchodak .cz

Yamaha YTS 875 EXGP

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Barevné provedení: Černá


Bb tenor saxofon pozlacený 24-karátovým zlatem - špička v produkcí Yamaha tenor saxofonů. Je to výsledek vývoje nástrojů několika dekád. Při vylepšování detailů se podíleli profesionální saxofonisti. Obsahuje ručně vyráběné eso Custom V1, mechanika levého malíčku pro hraní spodních spojů Bb, B, C # a G # je dovedena do dokonalosti. Nástroj se prodává s pevným pouzdrem vhodné na nošení v ruce i na rameni. Součástí je také nákrčník, mazadlo na korek, leštící hadřík, hubice MP TS 4C s ligatury, plátkem i krytkou.

Kategorie zboží: Orchestr | Dechové nástroje | Saxofony | Tenor saxofony


Potřebujete další informace ke zboží Yamaha YTS 875 EXGP ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

16 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz