Repti Planet Terárium sestavitelné 120x45x60cm

8595091794003

A2:007-60595 (pro objednávky)

Nové

Jedinečná terária, snadno sestavitelná. Terária jsou dodávána v balení, které je ideální pro dopravu a manipulaci. Základna terária je vždy...

Více informací:

Výrobce: Repti Planet

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 5 999 Kč

Více informací:

Repti Planet Terárium sestavitelné 120x45x60cm - Terária - Net Obchodak .cz

Repti Planet Terárium sestavitelné 120x45x60cm

Vlastnosti pro toto elektro zboží:

  • Typ terária : Pouštní
  • Délka : 120cm
  • Výška produktu : 60cm
  • Hloubka : 45cm


Jedinečná terária, snadno sestavitelná. Terária jsou dodávána v balení, které je ideální pro dopravu a manipulaci. Základna terária je vždy smontovaná a lepená, tím pádem se dá použít pro realizaci paludária. Jednoduchý systém konstrukce a přesné dílenské zpracování umožňuje snadné sestavení během několika minut.

Pro dostatečné větrání je horní část terária vybavena kovovým pletivem, které zabraňuje úniku chovaných zvířat a krmného hmyzu. Vždy, když otevíráte vrchní díl terária, se přesvědčte, že nehrozí útěk zvířete z terária.

Terária jsou vybavena horním a spodním plastovým rámečkem, který umožňuje stohování terárií a umístění topných desek přímo na vnější stranu spodní skla.

Terárium je bez pozadí a dekorace.

 

Kategorie sportovního zboží: teraristika | Terária


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Repti Planet Terárium sestavitelné 120x45x60cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. NajduZboží.cz