Zobrazit větší

Tester na synchronizaci karburátorů, vakuometry + redukce QUATROS

5902241103876

A104:55017 (pro objednávky)

Nové

Sada je určená pro synchronizaci automobilových, motocyklových a jiných karburátorových motorů i motorů se vstřikováním.Umožňuje...

Více informací:

Výrobce: QUATROS

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 3 197 Kč

Více informací:

Tester na synchronizaci karburátorů, vakuometry + redukce QUATROS - Testery - Net Obchodak .cz

Tester na synchronizaci karburátorů, vakuometry + redukce QUATROS


Sada je určená pro synchronizaci automobilových, motocyklových a jiných karburátorových motorů i motorů se vstřikováním.Umožňuje stejnoměrné nastavení množství směsi do jednotlivých válců, tím i pravidelný chod motoru.

Manometry je možné měřit podtlak i tlak.

Intenzita kmitání ukazatelů(ručiček), při chodu motoru, se nastavuje škrtícími ventily.

Tester pro synchronizaci sání motoru je navíc vybaven mnoha běžně používanými adaptéry, které při seřizování více druhů motocyklů určitě využijete.Sada obsahuje:4ks manometry- průměr85mm, na pevné desce4ks gumové hadičky L=730mm 4ks přechod průměr 5x8mm L=95mm4ks adaptér M5x0,8 L=170mm4ks adaptér M5x0,8 L=100mm1ks adaptér průměr 6x55mm4ks adaptér M6x1 L=60mm4ks adaptér M6x0,75 L=53mmKompletní sada i s adaptéry je dodávána v plastovém kufříku, vhodném pro pohodlný přenos, skladování, atd.


Kvalitní tester určený pro synchronizaci automobilových, motocyklových a jiných karburátorových motorů i motorů se vstřikováním.

Kategorie zboží: Auto | moto | Speciální nářadí (přípravky) | Motor | Testery


Potřebujete další informace ke zboží Tester na synchronizaci karburátorů, vakuometry + redukce QUATROS ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz