Zobrazit větší

Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 65 (umyvadlo Harmonia) N01 Bílá lesk / N01 Bílá lesk 204037

A24:652030 (pro objednávky)

Nové

Díky své šířce je skříňka BONO SZZ 65 koupelnové řady BONO vhodná do koupelen s menším prostorem. Vnitřní prostor koupelnové skříňky...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 7 641 Kč

Více informací:

Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 65 (umyvadlo Harmonia) N01 Bílá lesk / N01 Bílá lesk 204037 - Umyvadla - Net Obchodak .cz

Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 65 (umyvadlo Harmonia) N01 Bílá lesk / N01 Bílá lesk 204037

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Umístění: na okraj vany


Díky své šířce je skříňka BONO SZZ 65 koupelnové řady BONO vhodná do koupelen s menším prostorem. Vnitřní prostor koupelnové skříňky BONO je řešen jednou zásuvkou, která je uložena na značkových výsuvech Hettich s celoživotní garancí. Zásuvka umožňuje otevírání z;a čelo. Uvedená cena je včetně kvalitního keramického umyvadla HARMONIA 65. Koupelnový nábytek řady BONO můžete mít doma už do 5 pracovních dnů. Dekory Koupelnovou skříňku BONO SZZ 65 nabízíme pouze ve třech nejoblíbenějších dřevodekorech (Cafe, Arlington, Nebraska) a klasické bílé v matu i v lesku.

Kategorie zboží: Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna | Sanitární výrobky | Umyvadla


Potřebujete další informace ke zboží Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 65 (umyvadlo Harmonia) N01 Bílá lesk / N01 Bílá lesk 204037 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz