Zobrazit větší

Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 90 (umyvadlo Euphoria) N01 Bílá lesk / D03 Cafe 203641

A24:652112 (pro objednávky)

Nové

Koupelnová skříňka BONO SZZ 90 koupelnové řady BONO vás nadchne svým jednoduchým, ale důmyslným zpracováním. Vnitřní prostor koupelnové...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 10 616 Kč

Více informací:

Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 90 (umyvadlo Euphoria) N01 Bílá lesk / D03 Cafe 203641 - Umyvadla - Net Obchodak .cz

Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 90 (umyvadlo Euphoria) N01 Bílá lesk / D03 Cafe 203641

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Umístění: na okraj vany


Koupelnová skříňka BONO SZZ 90 koupelnové řady BONO vás nadchne svým jednoduchým, ale důmyslným zpracováním. Vnitřní prostor koupelnové skříňky BONO je řešen jednou velkou zásuvkou s dostatečnou šířkou i výškou, která umožňuje otevírání z;a čelo. Do zásuvky tak lze bez problémů uložit i vyšší předměty jako jsou například prášky na praní. Tato zásuvka je uložena na značkových výsuvech Hettich s celoživotní garancí. Součástí ceny této koupelnové skříňky je také kvalitní keramické umyvadlo EUPHORIA 90 s dostatečným odkládacím prostorem. Koupelnový nábytek řady BONO můžete mít doma už do 5 pracovních dnů. Dekory Koupelnovou skříňku BONO SZZ 90 nabízíme pouze ve třech nejoblíbenějších dřevodekorech (Cafe, Arlington, Nebraska) a klasické bílé v matu i v lesku.

Kategorie zboží: Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna | Sanitární výrobky | Umyvadla


Potřebujete další informace ke zboží Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 90 (umyvadlo Euphoria) N01 Bílá lesk / D03 Cafe 203641 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz