Zobrazit větší

Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 120 (umyvadlo Euphoria) N01 Bílá lesk / D09 Arlington 203832

A24:652144 (pro objednávky)

Nové

Koupelnová skříňka BONO SZZ 120 koupelnové řady BONO vás nadchne svým jednoduchým, ale důmyslným zpracováním. Vnitřní prostor koupelnové...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 16 991 Kč

Více informací:

Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 120 (umyvadlo Euphoria) N01 Bílá lesk / D09 Arlington 203832 - Umyvadla - Net Obchodak .cz

Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 120 (umyvadlo Euphoria) N01 Bílá lesk / D09 Arlington 203832

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Umístění: na okraj vany


Koupelnová skříňka BONO SZZ 120 koupelnové řady BONO vás nadchne svým jednoduchým, ale důmyslným zpracováním. Vnitřní prostor koupelnové skříňky BONO je řešen jednou velkou zásuvkou, která poskytuje dostatečně velký úložný prostor. Do zásuvky tak lze bez problémů uložit i vyšší předměty jako jsou například prášky na praní. Tato zásuvka je uložena na značkových výsuvech Hettich s celoživotní garancí. Koupelnový nábytek řady BONO můžete mít doma už do 5 pracovních dnů. Umyvadlo Součástí ceny této koupelnové skříňky je také kvalitní keramické umyvadlo EUPHORIA 120. Boční a zadní část umyvadla tvoří rovná plocha, která může sloužit jako praktická odkládací plocha, např. pro dávkovač mýdla či další předměty potřebné pro každodenní hygienu. Dekory Koupelnovou skříňku BONO SZZ 120 nabízíme pouze ve třech nejoblíbenějších dřevodekorech (Cafe, Arlington, Nebraska) a klasické bílé v matu i v lesku.

Kategorie zboží: Dům a zahrada | Bydlení a doplňky | Koupelna | Sanitární výrobky | Umyvadla


Potřebujete další informace ke zboží Dřevojas Koupelnová skříň BONO SZZ 120 (umyvadlo Euphoria) N01 Bílá lesk / D09 Arlington 203832 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz