Zobrazit větší

Vana do kufru gumová BMW X3 G01 2017-| SIXTOL

8594196530660

A104:54567 (pro objednávky)

Nové

Snadné použitíVana je vhodná pro převážení nákladů v zavazadlovém prostoru, snadno omyvatelná, s rychlou možností vysypání nečistot a...

Více informací:

Výrobce: SIXTOL

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 610 Kč

Více informací:

Vana do kufru gumová BMW X3 G01 2017-| SIXTOL - X1, X3, X4, X5, X6 - Net Obchodak .cz

Vana do kufru gumová BMW X3 G01 2017-| SIXTOL


Snadné použití

Vana je vhodná pro převážení nákladů v zavazadlovém prostoru, snadno omyvatelná, s rychlou možností vysypání nečistot a snadnou instalací pouhým rozložením.


Kvalita

Všechny vany do zavazadlového prostoru jsou opatřeny certifikátem TÜV Süd Czech, certifikátem o složení a bezpečnosti použitého materiálu MSDS, homologací dle směrnic České republiky / Evropské unie ATEST 8SD 3401 a z hlediska hořlavosti vyhovují požadavkům metodiky ZM-A/10.70 (Česká republika / Evropská unie).


Údržba

Vana je snadno omyvatelná, uzpůsobená pro standardní údržbu pomocí běžných čistících prostředků (např. mytí vlažnou vodou s neagresivním neabrazivním saponátem apod.). Čištění je možné snadno provádět mimo vozidlo např. zahradní hadicí.


Stabilita

Kvalita materiálu umožňuje použití vany v širokém rozsahu teplot od -60°C do +80°C a také značnou odolnost vůči stárnutí materiálu vlivem UV-záření.


Bezpečnost

Hypoalergenní materiál umožňuje libovolné použití v kterémkoli vozidle bez jakýchkoli zdravotních rizik.


Ochrana

Výhodou těchto van je zvýšený okraj 4-6cm (dle typu vozidla), chránící interiér zavazadlového prostoru před vysypáním či vylitím tekutin (voda, olej), nečistot, prachu, sněhu apod. do zavazadlového prostoru, s odolností vůči prosáknutí olejů, benzínu a jiných pohonných hmot a částečně také vůči elektrolytu z akumulátorů.


Pohodlí

Posunu převáženého materiálu a předmětů účinně zamezí celoplošná protiskluzová vrstva s velmi vysokou kvalitou na vrchní straně zabraňující posunu předmětů položených na podložku během jízdy - ideální pomocník při převážení nákupů, zavazadel apod.


Přesné rozměry

Vana je vyrobena naprosto přesně podle tvaru dna zavazadlového prostoru konkrétního typu vozidla.


Design výrobku

Moderní design zajišťuje bezproblémové použití a stylové vzhled v daném typu vozidla.


Materiál produktuy

Recyklovatelný, vysoce odolný a kvalitní materiál - mikroporézní pryž SBR zajišťuje vanám extrémní pružnost, která zabezpečí při ohýbání (např. při skladování), že se vana roztáhne opět do původního tvaru.
Gumová vana do kufru pro BMW X3 G01 2017-|.

Kategorie zboží: Auto | moto | Vany do kufru | BMW | X1, X3, X4, X5, X6


Potřebujete další informace ke zboží Vana do kufru gumová BMW X3 G01 2017-| SIXTOL ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

29 dalších produktů ve stejné kategorii:

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz