Úložný box HighBoard 160

A7:p1508454 (pro objednávky)

Nové

Možnosti využití HighBoard jsou díky předním dveřím a hornímu víku mnohostranné - ať již jako ukládací prostor pro polštáře a zahradní...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 30 dnů od objednávky.

Cena: 35 099 Kč

Více informací:

Úložný box HighBoard 160 - Zahradní slunečníky a doplňky - Net Obchodak .cz

Úložný box HighBoard 160

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Materiál produktu: Kov


Možnosti využití HighBoard jsou díky předním dveřím a hornímu víku mnohostranné - ať již jako ukládací prostor pro polštáře a zahradní nářadí nebo jako ideální doplněk vaší venkovní kuchyně. Box je voděodolný. Na výrobu byly použité nejlepší materiály - postranní stěny a dveře jsou ze žárově pozinkovaného ocelového plechu opatřeného polyamidovým vypalovacím lakem, víko z hliníku s povrchovou úpravou. Box je opatřený cylindrickou vložkou s otočným knoflíkem (včetně rezervního klíče), komfortním víkem a otevíráním dveří pomocí tlakové plynové pružiny a neviditelným, integrovaným větráním. Technická specifikace: - vnější rozměry š160/h70/v118 cm - objem 1150 l - barevné provedení bílá, stříbrná metalíza, tmavě šedá metalíza; uvnitř šedobílý - materiál postranní stěny a dveře ze žárově pozinkovaného ocelového plechu opatřeného polyamidovým vypalovacím lakem, víko z hliníku s povrchovou úpravou Základní výbava: - otevírání víka tlakovou plynovou pružinou - včetně 3 ks otvíračů vík popelnic - cylindrický zámek s otočnou rukojetí a rezervním klíčem - víko z hliníku s povrchovou úpravou - stěny a dveře ze žárově pozinkovaného ocelového plechu opatřeného vypalovacím polyamidovým lakem - dvojité dveře s tlakovou plynovou pružinou, oboustranné K úložnému boxu můžete doobjednat další příslušenství viz související zboží.

Kategorie zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Zahradní nábytek | Zahradní slunečníky a doplňky


Potřebujete další informace k Úložný box HighBoard 160 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: