Úložný box StoreMax 190

A7:p1508452 (pro objednávky)

Nové

Úložný roletový box StoreMax® nabízí maximální úložný prostor na malé ploše. Je voděodolný. Pro rychlý přístup je prakticky...

Více informací:

Výrobce: Miss Sixty


Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 30 dnů od objednávky.

Cena: 37 809 Kč

Více informací:

Úložný box StoreMax 190 - Zahradní slunečníky a doplňky - Net Obchodak .cz

Úložný box StoreMax 190

Vlastnosti pro toto zboží:

  • Materiál produktu: Kov


Úložný roletový box StoreMax® nabízí maximální úložný prostor na malé ploše. Je voděodolný. Pro rychlý přístup je prakticky rozdělený, dvojitý systém otevírání s lehce posuvnými roletami. Na výrobu byly použity pouze nejlepší materiály - žárově ozinkovaný ocelový plech opatřený vypalovacím polyamidovým lakem, rolety a profily z potaženého hliníku. Zamykání zajišťuje cylindrický zámek, snadná manipulace s podporou pružiny. Technická specifikace: - vnější rozměry š190/h97/v136 cm - objem 2080 l - barevné provedení metalíza křemen, stříbrná metalíza, tmavě šedá metalíza; uvnitř šedobílý - materiál rolety a profily z potaženého hliníku, postranní stěny ze žárově pozinkovaného ocelového plechu opatřeného polyamidovým vypalovacím lakem Základní výbava: - dvoudílné hliníkové žaluzie (stříbrné) s podpůrnou pružinou - cylindrický zámek s otočnou rukojetí a rezervním klíčem - žárově pozinkovaná ocelová podlaha a upevňovací materiál K úložnému boxu můžete doobjednat další příslušenství viz související zboží.

Kategorie zboží: Dům a zahrada | Zahrada | Zahradní nábytek | Zahradní slunečníky a doplňky


Potřebujete další informace k Úložný box StoreMax 190 ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

30 dalších produktů ve stejné kategorii: